Umíme toho spoustu a co neumíme, to zařídíme.

Za dobu působení v oboru reklamy a marketingu jsme navázali úzkou spolupráci s mnoha specializovanými firmami, abychom svým zákazníkům mohli nabídnout komplexní služby a ušetřit jim čas při shánění dodavatelů dílčích prací.

Využíváme moderní tiskařské stroje a digitální počítačovou techniku, která nám umožňuje vytvářet originální motivy našich výrobků. Používáme kvalitní ověřené materiály, u kterých vlastnosti plně vyhovují současným nárokům.

Nemáte čas nebo uměleckého ducha pro zhotovení vašich výrobků? Nevadí, grafický návrh zpracujeme za vás nebo můžete přijít s vlastní představou, kterou rádi zrealizujeme.

 

Nenašli jste službu, kterou potřebujete? Zeptejte se nás, zda tuto službu pro vás dokážeme zařídit.

Potřebuji se zeptat

 

Jak bude vypadat naše spolupráce?

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, tudíž níže uvedený postup se s postupem u spolupráce s vámi může mírně lišit.

  1. Konzultace se zákazníkem. Preferujeme osobní setkání před telefonickou nebo e-mailovou konverzací. Naší snahou je už v počátku zjistit o projektu dostatek informací, abychom mohli pochopit, odhadnout jeho velikost, cíle a časovou náročnost.
  2. Kalkulace předpokládané ceny. Je nám jasné, že potřebujete vědět, kolik vás bude zakázka stát. Zpracujeme pro vás kalkulaci, kterou zašleme na požadovaný e-mail nebo částku sdělíme telefonicky. Kalkulaci zašleme v pracovní dny nejpozději do 24 hodin u zakázek rozsáhlejšího charakteru do 48 hodin. Po vzájemné dohodě je do kalkulace možné zahrnout i montáž u zákazníka.
  3. Tvorba grafického návrhu. Převedeme vaše myšlenky do reálného světa, které si budete moci prohlédnout v námi vytvořených grafických výstupech ve formátu pdf nebo jpeg.
  4. Technologický postup. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a hledáme to nejvhodnější a nejefektivnější řešení s ohledem na cenu zakázky. Vždy se snažíme přizpůsobit konkrétním požadavkům zákazníka.
  5. Odsouhlasení zakázky. Po odsouhlasení kalkulace a grafického návrhu dojde k samotné výrobě, která zpravidla trvá 1 – 14 dní dle složitosti zakázky. U déle trvajících zakázek je termín předem domluven se zákazníkem.
  6. Předání výsledného produktu zákazníkovi.  Až bude zakázka hotová, dle dohody vám pošleme SMS nebo e-mail, že si můžete objednávku vyzvednout.

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!