Na trhu působíme přes 20 let a víme co a jak.

Již od roku 1991 je naším cílem poskytovat služby v oblasti reklamy a marketingu a to ať už velkým firmám, drobným podnikatelům či soukromým klientům.

K našim zákazníkům přistupujeme s maximálním uživatelským komfortem s vysokou přidanou hodnotou. Od samého začátku se jedná o rodinnou reklamní agenturu, ve které vždy pracovali a pracují jen nejbližší rodinní příslušníci.

Stručná historie firmy

Reklamní agentura Karel Vávra vznikla v roce 1991 a od té doby prošla dynamickým vývojem, aby se stala trvalou a finančně stabilní firmou.

  • 1991 první realizovaná zakázka
  • 1993 pronájem provozovny
  • 2003 stěhování do vlastních prostor
  • 2009 pořízení velkoformátového tisku
  • 2012 pořízení velkoformátového tisku s obřezem
  • 2013 pořízení velkoplošné tiskárny fotografií

Proč si nás vybrat?

Využíváme naší dlouholeté praxe a zkušeností v oblasti grafiky a tiskovin. Dokážeme vám proto poradit a zrealizovat všechny vaše představy. Neinvestujeme energii a čas do aktivního získávání nových klientů, raději své nápady, energii a čas věnujeme klientům stávajícím. Mluví za nás odvedená práce.


Accessability icon

Dostupnost

Naše provozovna se nachází v klidné části Žatce snadno dostupné pěšky z centra města za pár minut. Před provozovnou se nachází prostorné parkoviště, kde můžete zaparkovat svůj vůz a vyzvednout si snadno svou zakázku. 


Speed icon

Rychlost

Snažíme se vyhovět svým zákazníkům a maximálně se přizpůsobit jejich požadavkům. Již na začátku jednání s vámi sjednáme vhodný termín dodání. Realizaci samotné zakázky řešíme vždy v nejkratším možném termínu.


Flexibility icon

Flexibilita

Každý nestandardní požadavek je pro nás výzvou. Proces vzniku zakázky je vždy stejný, ale baví nás vymýšlet netradiční zpracování, zkoušet nové materiály a řešit procesní překážky. 


Know-how icon

Know-how

Ve službách, které nabízíme, se pohybujeme dennodenně více než dvacet let. Všechny technologie a procesy velmi dobře známe, jak z vlastního prostředí, tak i z prostředí našich subdodavatelů.

Kde vznikají vaše zakázky

Většinu zakázek realizujeme ve vlastních prostorách a za pomoci vlastní techniky. Zakázky, na které naše prostory nebo technika nestačí, uskutečňujeme ve spolupráci s našimi dlouholetými a ověřenými subdodavateli.

 

Jak zahájit spolupráci?

Ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně, a proto budeme rádi, když se nám ozvete se svou konkrétní představou. Očekávejte rychlou reakci a tvůrčí přístup. Prohlédněte si naši práci nebo se nám rovnou ozvěte, jsme připraveni vytvořit řešení, které bude splňovat všechna vaše očekávání.

Prohlédněte si naši práciZahájit spolupráci

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!